| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Pakiet | DFN1006 |
| Kolor | czarny |
| Napięcie zaciskowe | 20V |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| Imax (A) | 5A |
| Opór pod obciążeniem | 124mΩ |
| Odporność w temperaturze 25°C ±20% | 8Ω |
|---|---|
| Maks. dopuszczalny prąd roboczy | 4A |
| Opór pod obciążeniem (mΩ) | 5Ω |
| Współczynnik rozproszenia | 15 mW/°C |
| Termiczna stała czasowa | 125mΩ |
| Odporność w temperaturze 25°C ±20% | 10Ω |
|---|---|
| Maks. dopuszczalny prąd roboczy | 4A |
| Opór pod obciążeniem (mΩ) | 206mΩ |
| Współczynnik rozproszenia | 15 mW/°C |
| Termiczna stała czasowa | 65mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 2,5 Ω |
| Imaks | 6A |
| Opór pod obciążeniem | 88mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 2,5 Ω |
| Imax (A) | 5A |
| Opór pod obciążeniem | 95 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax (A) | 0,7A |
| Opór pod obciążeniem | 771 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax (A) | 2A |
| Opór pod obciążeniem | 458 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax (A) | 16A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |