| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| Imax (A) | 4A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| Imaks | 6A |
| Opór pod obciążeniem | 92mΩ |
| Pozycja | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Pakiet | Ф25mm |
| ODKURZACZ | 250V |
| VDC | 320 V |
| Napięcie warystora | 390(351~429)V |
| Nazwa komponentu | Wielowarstwowy warystor chipowy |
|---|---|
| Pakiet komponentów | SMD1812 |
| Maksymalne napięcie robocze DC | 385 V |
| Vv (min.) | 423 V |
| Vv (maks.) | 517 V |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | 5*5*4,2 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 350 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 700 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 800 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | 5*5*4,2 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 800V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1200 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1400 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ5,5*6 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |