| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 350 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 800 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 900 V |
| Inna nazwa | Ogranicznik gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 800V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1200 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1400 V |
| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Wymiary | Ф14mm |
| ODKURZACZ | 50V |
| VDC | 65V |
| Napięcie warystora | 82(74~90)V |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| Imaks | 3A |
| Opór pod obciążeniem | 275 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф20mm |
| NTC R25 | 20 Ω |
| Imax (A) | 4A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imax (A) | 16A |
| Opór pod obciążeniem | 470mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 20 Ω |
| Imax (A) | 2A |
| Opór pod obciążeniem | 613 mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 90 ℃ |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 25ns |
| Poziom napięcia | 400 V |
| Minimalna odporność izolacyjna | 1 GΩ |
| Aktualna ocena | 10 kA |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |