| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ40A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 49,1 V |
| Nazwa SMDJ40CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ40CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 49,1 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 6,5 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,22 V |
| Nazwa SMBJ16A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ16A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| SMBJ16A Vbr@It (min.) | 17,8 V |
| SMBJ16A Vbr@It (maks.) | 19,7 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ440A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440,0 V |
| Vbr@It (min.) | 492,0 V |
| Vbr@It (maks.) | 543,0 V |
| Nazwa SMDJ5.0CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5,0 V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Nazwa SMCJ33CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ33CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (min.) | 36,7 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (min.) | 447,0 V |
| Vbr@It (maks.) | 494,0 V |
| Nazwa SMBJ30A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ30A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (maks.) | 36,8 V |
| Nazwa SMDJ15CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ15CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Vbr@It (maks.) | 18,5 V |