| Nazwa komponentu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ58CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (maks.) | 71.2V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 64V |
| Vbr@It (min.) | 71,1 V |
| Vbr@It (maks.) | 78,6 V |
| Nazwa SMCJ100A | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100 V |
| Vbr@It (min.) | 111V |
| Vbr@It (maks.) | 123V |
| Nazwa SMAJ24CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (maks.) | 29,50 V |
| Nazwa SMAJ12CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12,0 V |
| Vbr@It (min.) | 13,3 V |
| SMAJ12CA Vbr@It (maks.) | 14,7 V |
| Nazwa SMBJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ36A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36 V |
| SMBJ36A Vbr@It (min.) | 40V |
| SMBJ36A Vbr@It (maks.) | 44.2V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Przewrotny napięcie wyłączające | 100.0V |
| Napięcie przebicia @ It Min | 111,0 V |
| Włókno awaryjne | 123.0V |
| nazwisko | Diody TVS |
|---|---|
| Przewrotny napięcie wyłączające | 78.0V |
| Napięcie awaryjne @It Min | 86.7V |
| Napięcie przebicia @It Max | 95.8V |
| Prąd testowy | 1mA |
| Nazwa SMBJ28CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ28CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (min.) | 14,4 V |
| SMBJ28CA Vbr@It (maks.) | 31.10V |
| Nazwa SMCJ160CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ160CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178 V |
| Vbr@It (maks.) | 197 V |