| Pakiet SM8S36AG | DO-218AB |
|---|---|
| SM8S36AG wersja | 36 V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (min.) | 40,0 V |
| Nazwa produktu | Tablice ESD |
|---|---|
| Pakiet produktów | SOD-323 |
| Vrwm (maks.) | 3,3 V |
| Vbr (min.) | 4,0 V |
| Ir (maks.) | 0,1μA |
| Inna nazwa | Elementy systemu MOTORYZACYJNEGO |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| Wzór montażu | Ilość powierzchniowa |
| VR | 28V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Nazwa SMAJ70CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ70CA | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70,0 V |
| SMAJ70CA Vbr@It (min.) | 77,80 V |
| SMAJ70CA Vbr@It (maks.) | 86,00 V |
| Nazwa SMAJ28CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ28CA | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28,0 V |
| SMAJ28CA Vbr@It (min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (maks.) | 34,40 V |
| Nazwa SMAJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ36A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (maks.) | 44.20V |
| Nazwa SMDJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ36A | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36 V |
| Vbr@It (min.) | 40V |
| Vbr@It (maks.) | 44.2V |
| Nazwa SMAJ64A | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (min.) | 71,10 V |
| Vbr@It (maks.) | 78,60 V |
| Nazwa SMAJ33CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33,0 V |
| Vbr@It (min.) | 36,70 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Nazwa SMAJ22A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ22A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (min.) | 24,4 V |
| SMAJ22A Vbr@It (maks.) | 26.9V |