| Wielkość opakowania | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Część | Tyrystorowe tłumiki przepięć |
| Pozycja | DIODY TSS |
| Maksymalny prąd upływu | Mniej niż 5μA |
| Nazwa TSS | Tyrystorowe tłumiki przepięć (TSS) |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Pakiet | DFN1006 |
| Kolor | czarny |
| Napięcie zaciskowe | 20V |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |
| Zakres temperatury złącza roboczego | -65 do +125℃ |
|---|---|
| Średni prąd prostowany przy TA=75℃ | 2A |
| Maksymalne napięcie skuteczne | 42V |
| Maksymalne powtarzalne szczytowe napięcie wsteczne | 60 V |
| Maksymalne napięcie blokowania DC | 60 V |