| Inna nazwa | Ogranicznik Gdt |
|---|---|
| Długość | φ8*10mm |
| Materiał | szczepionka |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 600 V ± 20% |
| Stopa | Elektroda 3-pinowa |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | 5*5*4,2 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 350 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 700 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 800 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | 5*5*4,2 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 800V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1200 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1400 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ5,5*6 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Inna nazwa | rurka zatrzymująca |
|---|---|
| Długość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 600 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1100 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1200 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 350 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 800 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 900 V |
| Inna nazwa | Ogranicznik gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 800V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1200 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1400 V |
| Nazwa SMBJ24CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ pakietu SMBJ24CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24v |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (maks.) | 29.5V |