| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 2,5 Ω |
| Imaks | 6A |
| Opór pod obciążeniem | 88mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 2,5 Ω |
| Imax (A) | 5A |
| Opór pod obciążeniem | 95 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax (A) | 0,7A |
| Opór pod obciążeniem | 771 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax (A) | 2A |
| Opór pod obciążeniem | 458 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax (A) | 16A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| Imax (A) | 4A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| Imaks | 6A |
| Opór pod obciążeniem | 92mΩ |
| Materiał ołowiu | miedź cynowana |
|---|---|
| certyfikaty | UL, CUL, VDE, RoHS |
| Maksymalna pojemność | <1,0pF |
| Poziom napięcia | 400 V |
| Waga | 0,8g |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | SOD-523 |
| Pojemność skrzyżowania | 15 pF |
| Ilość na rolkę | 5000 SZT |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Napięcie zaciskowe | 10V |
|---|---|
| Pakiet | DFN1006 |
| Pojemność skrzyżowania | 15 pF |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Ilość na rolkę | 10 000 szt |