| Vrwm | 5,0 V |
|---|---|
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| TO | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10,0 V |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (min.) | 11,10 V |
| 5KP10A Vbr@It (maks.) | 12,30 V |
| 5KP10A To | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Opis | Części samochodowe |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 33V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa SMDJ48A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ48A | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48 V |
| Vbr@It (min.) | 53,3 V |
| Vbr@It (maks.) | 58.9V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 26V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Opis | Diody TVS |
|---|---|
| Kształt | R6/P600 |
| Materiał | krzem |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Nazwa SMBJ440CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ440CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| SMBJ440CA Vbr@It (min.) | 492 V |
| SMBJ440CA Vbr@It (maks.) | 543 V |
| Nazwa SMAJ58CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (min.) | 64,40 V |
| Vbr@It (maks.) | 71.20V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.70V |
| Vbr@It (maks.) | 29,50 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Vbr@It (maks.) | 36,8 V |