| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Wymiary | Ф14mm |
| ODKURZACZ | 50V |
| VDC | 65V |
| Napięcie warystora | 82(74~90)V |
| Pozycja | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Pakiet | Ф25mm |
| ODKURZACZ | 250V |
| VDC | 320 V |
| Napięcie warystora | 390(351~429)V |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| Imaks | 3A |
| Opór pod obciążeniem | 275 mΩ |
| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф14mm |
| ODKURZACZ | 275 V |
| VDC | 350v |
| Napięcie warystora | 330(297~363)V |
| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф20mm |
| ODKURZACZ | 300 V |
| VDC | 385 V |
| Napięcie warystora | 470(423~517)V |
| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф7mm |
| ODKURZACZ | 320 V |
| VDC | 415 V |
| Napięcie warystora | 510(459~561)V |
| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Długość | Ф7mm |
| ODKURZACZ | 140 V |
| VDC | 180 V |
| Napięcie warystora | 220(198~242)V |
| Inna nazwa | Warystor SMD |
|---|---|
| Wymiary | Ф7mm |
| ODKURZACZ | 300 V |
| VDC | 385 V |
| Napięcie warystora | 470(423~517)V |
| Nazwa produktu | Ostrzeżacze przeciwsłoneczne (SPG) |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Przewód osiowy |
| Vs | 140(119~221)V |
| Podczerwień/prąd stały | 100M/50V |
| C | 1,0 pF |
| Nazwa produktu | Ostrzeżacze przeciwsłoneczne (SPG) |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Przewód osiowy |
| Vs | 140(98~182)V |
| Podczerwień/prąd stały | 100M/50V |
| C | 1,0 pF |