| Nazwa produktu | Ostrzeżacze przeciwsłoneczne (SPG) |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Przewód osiowy |
| Vs | 140(98~182)V |
| Podczerwień/prąd stały | 100M/50V |
| C | 1,0 pF |
| Nazwa produktu | Ostrzeżacze przeciwsłoneczne (SPG) |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Przewód osiowy |
| Vs | 140(98~182)V |
| Podczerwień/prąd stały | 100M/50V |
| C | 1,0 pF |
| Pozycja | Ochraniacze iskier |
|---|---|
| wielkość paczki | SMD |
| Vs | 140(119~221)V |
| Podczerwień/prąd stały | 100M/50V |
| C | 1,0 pF |
| Nazwa komponentu | resetowalny bezpiecznik pptc |
|---|---|
| Pakiet | Ołów promieniowy |
| Prąd operacyjny | 0,75A |
| podróżuję | 1,50A |
| Maksymalne napięcie | 135V |
| Nazwa produktu | Wielowarstwowy warystor chipowy |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | SMD0402 |
| Vdc (maks.) | 5,5 V |
| Vv (min.) | 7,6 V |
| Vv (maks.) | 12v |
| Nazwa komponentu | Wielowarstwowy warystor chipowy |
|---|---|
| Pakiet komponentów | SMD1812 |
| Maksymalne napięcie robocze DC | 385 V |
| Vv (min.) | 423 V |
| Vv (maks.) | 517 V |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф5mm |
| R25 | 20 Ω |
| Imaks | 0,3A |
| Opór pod obciążeniem | 1878mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф20mm |
| NTC R25 | 20 Ω |
| Imax (A) | 4A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф9mm |
| NTC R25 | 2,5 Ω |
| Imax (A) | 4A |
| Opór pod obciążeniem | 128 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imax (A) | 16A |
| Opór pod obciążeniem | 470mΩ |