| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 20 Ω |
| Imax (A) | 2A |
| Opór pod obciążeniem | 613 mΩ |
| Odporność w temperaturze 25°C ±20% | 8Ω |
|---|---|
| Maks. dopuszczalny prąd roboczy | 4A |
| Opór pod obciążeniem (mΩ) | 194 mΩ |
| Współczynnik rozproszenia | 15 mW/°C |
| Termiczna stała czasowa | 68 sek. |
| Odporność w temperaturze 25°C ±20% | 10Ω |
|---|---|
| Maks. dopuszczalny prąd roboczy | 4A |
| Opór pod obciążeniem (mΩ) | 206mΩ |
| Współczynnik rozproszenia | 15 mW/°C |
| Termiczna stała czasowa | 65 sek. |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | F13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| Imax (A) | 5A |
| Opór pod obciążeniem | 124mΩ |
| Odporność w temperaturze 25°C ±20% | 8Ω |
|---|---|
| Maks. dopuszczalny prąd roboczy | 4A |
| Opór pod obciążeniem (mΩ) | 5Ω |
| Współczynnik rozproszenia | 15 mW/°C |
| Termiczna stała czasowa | 125mΩ |
| Odporność w temperaturze 25°C ±20% | 10Ω |
|---|---|
| Maks. dopuszczalny prąd roboczy | 4A |
| Opór pod obciążeniem (mΩ) | 206mΩ |
| Współczynnik rozproszenia | 15 mW/°C |
| Termiczna stała czasowa | 65mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 90 ℃ |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 25ns |
| Poziom napięcia | 400 V |
| Minimalna odporność izolacyjna | 1 GΩ |
| Aktualna ocena | 10 kA |
| Inna nazwa | rurka zatrzymująca |
|---|---|
| Długość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 470V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 900 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1000 V |
| Temperatura przechowywania | -40°C~+90°C |
|---|---|
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 360V±20% |
| Min. Min. Insulation Resistance Rezystancja izolacji | 1GΩ (@100V) |
| Rodzaj montażu | THT |
| Zalety | 1. Before breakdown (conduction), it is equivalent to an open circuit, with a large resistance an |
| Nazwa TSS | Tyrystorowe tłumiki przepięć (TSS) |
|---|---|
| Pozycja | DIODY TSS |
| Część | Tyrystorowe tłumiki przepięć |
| Opis | Tyrystorowe tłumiki przepięć (TSS) |
| Maksymalny prąd upływu | Mniej niż 5μA |