| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 6,5 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,22 V |
| Nazwa SMBJ16A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ16A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| SMBJ16A Vbr@It (min.) | 17,8 V |
| SMBJ16A Vbr@It (maks.) | 19,7 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (min.) | 447,0 V |
| Vbr@It (maks.) | 494,0 V |
| Nazwa SMAJ24CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (maks.) | 29,50 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ40A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 49,1 V |
| nazwisko | Diody tłumiące napięcie przejściowe |
|---|---|
| Zestaw | SMJC |
| Numer modelu | SMCJ78CA |
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| Nazwa SMAJ33CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33,0 V |
| Vbr@It (min.) | 36,70 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 64V |
| Vbr@It (min.) | 71,1 V |
| Vbr@It (maks.) | 78,6 V |
| Nazwa SMCJ100A | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100 V |
| Vbr@It (min.) | 111V |
| Vbr@It (maks.) | 123V |
| Nazwa SMBJ28CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ28CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (min.) | 14,4 V |
| SMBJ28CA Vbr@It (maks.) | 31.10V |