| Zakres temperatury złącza roboczego | -65 do +125℃ |
|---|---|
| Średni prąd prostowany przy TA=75℃ | 2A |
| Maksymalne napięcie skuteczne | 42V |
| Maksymalne powtarzalne szczytowe napięcie wsteczne | 60 V |
| Maksymalne napięcie blokowania DC | 60 V |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | SOD-523 |
| Pojemność skrzyżowania | 15 pF |
| Ilość na rolkę | 5000 SZT |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6,5 V |
| Vbr@It (min.) | 7,22 V |
| Vbr@It (maks.) | 7,98 V |
| Nazwa SMAJ64A | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (min.) | 71,10 V |
| Vbr@It (maks.) | 78,60 V |
| Nazwa SMAJ12CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12,0 V |
| Vbr@It (min.) | 13,3 V |
| SMAJ12CA Vbr@It (maks.) | 14,7 V |
| Nazwa SMCJ160CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ160CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178 V |
| Vbr@It (maks.) | 197 V |
| Nazwa SMBJ440CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ440CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| SMBJ440CA Vbr@It (min.) | 492 V |
| SMBJ440CA Vbr@It (maks.) | 543 V |
| Nazwa SMAJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ36A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (maks.) | 44.20V |
| Nazwa SMAJ22A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ22A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (min.) | 24,4 V |
| SMAJ22A Vbr@It (maks.) | 26.9V |
| Nazwa SMDJ40CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ40CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 49,1 V |