| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Cechy | Urządzenie zabezpieczające |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (min.) | 93,8 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.70V |
| Vbr@It (maks.) | 18.50V |
| Opis | Diody TVS |
|---|---|
| Kształt | R6/P600 |
| Materiał | krzem |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 30V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Vbr@It (maks.) | 36,8 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 24v |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.70V |
| Vbr@It (maks.) | 29,50 V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (maks.) | 26,90 V |
| 5KP22CA To | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Rodzaj opakowania | SOD-123 |
|---|---|
| SMF51A Odwrotne napięcie odsunięcia VRWM | 51,0 |
| Wymagania w zakresie bezpieczeństwa | 56.70 |
| SMF51A Napięcie przebicia VBR(V) @IT MAX | 62,70 |
| SMF51A Prąd testowyIT (mA) | 1 |
| Nazwa produktu | Tablice ESD |
|---|---|
| Pakiet produktów | SOD-323 |
| Vrwm (maks.) | 3,3 V |
| Vbr (min.) | 4,0 V |
| Ir (maks.) | 0,1μA |