| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12,0 V |
| Vbr@It (min.) | 13,30 V |
| Vbr@It (maks.) | 14.70V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 30,0 V |
| Vbr@It (min.) | 33,51 V |
| TO | 50MA |
| Nazwa SMDJ15CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ15CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.7V |
| Vbr@It (maks.) | 18,5 V |
| Nazwa SMAJ43A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ43A | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (min.) | 47,80 V |
| SMAJ43A Vbr@It (maks.) | 52,80 V |
| nazwisko | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ160CA | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178 V |
| Vbr@It (maks.) | 197 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 70V |
| Vbr@It (min.) | 77,8 V |
| Vbr@It (maks.) | 86V |
| Pozycja | Diody TVS |
|---|---|
| Ślad stopy | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 200V |
| Vbr@It (min.) | 224 V |
| Vbr@It (maks.) | 247V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ołów promieniowy |
| ODKURZACZ | 54V |
| VDC | 76V |
| Vbr@It (min.) | 85V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 24v |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 250V |
| Vbr@It (min.) | 279V |
| Vbr@It (maks.) | 309V |