| Nazwa SMBJ15CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ15CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (min.) | 16.7V |
| SMBJ15CA Vbr@It (maks.) | 18,5 V |
| Kluczowe słowa | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Zaciski osiowe |
| Inna nazwa | Elementy półprzewodnikowe |
| ODKURZACZ | 45V |
| VDC | 66V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 26V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Kluczowe słowa | DIODY |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 33,0 V |
| Vbr@It (min.) | 36,70 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Kluczowe słowa | Ochrona diod |
|---|---|
| Wielkość | R6/P600 |
| Rodzaj montażu | THT |
| Vrwm | 78V |
| Vbr@It (min.) | 87,1 V |
| Słowo klucz | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ13CA | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 13V |
| Vbr@It (min.) | 14,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 15.9V |
| Nazwa SMCJ5.0CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5,0 V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (min.) | 93,8 V |
| TO | 50MA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 18V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |