| Nazwa SMAJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ36A | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (maks.) | 44.20V |
| Nazwa SMAJ11A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ11A | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11,0 V |
| SMAJ11A Vbr@It (min.) | 12,20 V |
| SMAJ11A Vbr@It (maks.) | 13,50 V |
| Nazwa SMAJ70CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ70CA | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70,0 V |
| SMAJ70CA Vbr@It (min.) | 77,80 V |
| SMAJ70CA Vbr@It (maks.) | 86,00 V |
| Nazwa SMAJ28CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ28CA | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28,0 V |
| SMAJ28CA Vbr@It (min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (maks.) | 34,40 V |
| Typ diod TVS | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| Nazwa SMDJ170CA | Diody TVS |
| Diody TVS Vrwm | 170 V |
| Vbr@It (min.) | 189V |
| Vbr@It (maks.) | 209V |
| Nazwa SMAJ30A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ30A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30,0 V |
| SMAJ30A Vbr@It (min.) | 33,30 V |
| SMAJ30A Vbr@It (maks.) | 36,80 V |
| Nazwa komponentu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ58CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (maks.) | 71.2V |
| Nazwa SMDJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ36A | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36 V |
| Vbr@It (min.) | 40V |
| Vbr@It (maks.) | 44.2V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-218AB |
| VR | 20V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 22V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |