| Nazwa SMBJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ36A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36 V |
| SMBJ36A Vbr@It (min.) | 40V |
| SMBJ36A Vbr@It (maks.) | 44.2V |
| Nazwa SMDJ5.0CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5,0 V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| nazwisko | Diody TVS |
|---|---|
| Przewrotny napięcie wyłączające | 78.0V |
| Napięcie awaryjne @It Min | 86.7V |
| Napięcie przebicia @It Max | 95.8V |
| Prąd testowy | 1mA |
| Nazwa SMBJ30A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ30A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (maks.) | 36,8 V |
| Nazwa SMCJ33CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ33CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (min.) | 36,7 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ440A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440,0 V |
| Vbr@It (min.) | 492,0 V |
| Vbr@It (maks.) | 543,0 V |
| Nazwa SMDJ48A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ48A | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48 V |
| Vbr@It (min.) | 53,3 V |
| Vbr@It (maks.) | 58.9V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Przewrotny napięcie wyłączające | 100.0V |
| Napięcie przebicia @ It Min | 111,0 V |
| Włókno awaryjne | 123.0V |
| Pozycja | Diody TVS |
|---|---|
| Ślad stopy | R6/P600 |
| Vrwm | 30,0 V |
| Vbr@It (min.) | 33,51 V |
| TO | 50MA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ90CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| Vbr@It (maks.) | 111V |