| Nazwa komponentu | Wielowarstwowy warystor chipowy |
|---|---|
| Pakiet komponentów | SMD1812 |
| Maksymalne napięcie robocze DC | 385 V |
| Vv (min.) | 423 V |
| Vv (maks.) | 517 V |
| Nazwa produktu | Warystor z tlenku metalu |
|---|---|
| Wymiary | Ф14mm |
| ODKURZACZ | 50V |
| VDC | 65V |
| Napięcie warystora | 82(74~90)V |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| Imaks | 3A |
| Opór pod obciążeniem | 275 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф20mm |
| NTC R25 | 20 Ω |
| Imax (A) | 4A |
| Opór pod obciążeniem | 194 mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imax (A) | 16A |
| Opór pod obciążeniem | 470mΩ |
| Nazwa produktu | Termistor NTC |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ф11mm |
| NTC R25 | 20 Ω |
| Imax (A) | 2A |
| Opór pod obciążeniem | 613 mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ + 90 ℃ |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | 25ns |
| Poziom napięcia | 400 V |
| Minimalna odporność izolacyjna | 1 GΩ |
| Aktualna ocena | 10 kA |
| Wielkość opakowania | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Część | Tyrystorowe tłumiki przepięć |
| Pozycja | DIODY TSS |
| Maksymalny prąd upływu | Mniej niż 5μA |
| Nazwa TSS | Tyrystorowe tłumiki przepięć (TSS) |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Pakiet | DFN1006 |
| Kolor | czarny |
| Napięcie zaciskowe | 20V |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |