| Zakres temperatury złącza roboczego | -65 do +125℃ |
|---|---|
| Średni prąd prostowany przy TA=75℃ | 2A |
| Maksymalne napięcie skuteczne | 42V |
| Maksymalne powtarzalne szczytowe napięcie wsteczne | 60 V |
| Maksymalne napięcie blokowania DC | 60 V |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | SOD-523 |
| Pojemność skrzyżowania | 15 pF |
| Ilość na rolkę | 5000 SZT |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Nazwa komponentu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ58CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (maks.) | 71.2V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Przewrotny napięcie wyłączające | 100.0V |
| Napięcie przebicia @ It Min | 111,0 V |
| Włókno awaryjne | 123.0V |
| Nazwa produktu SMCJ220CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ220CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ220CA Vrwm | 220 V |
| Vbr@It (min.) | 246 V |
| SMCJ220CA Vbr@It (maks.) | 272 V |
| Nazwa SMDJ48A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ48A | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48 V |
| Vbr@It (min.) | 53,3 V |
| Vbr@It (maks.) | 58.9V |
| Nazwa SMCJ33CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ33CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (min.) | 36,7 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Nazwa SMBJ440CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ440CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| SMBJ440CA Vbr@It (min.) | 492 V |
| SMBJ440CA Vbr@It (maks.) | 543 V |
| Nazwa SMBJ24CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ pakietu SMBJ24CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24v |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (maks.) | 29.5V |
| Nazwa TSS | Tyrystorowe tłumiki przepięć (TSS) |
|---|---|
| Pozycja | DIODY TSS |
| Część | Tyrystorowe tłumiki przepięć |
| Opis | Tyrystorowe tłumiki przepięć (TSS) |
| Maksymalny prąd upływu | Mniej niż 5μA |