| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.70V |
| Vbr@It (maks.) | 29,50 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 26V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
|---|---|
| VR | 22V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Vbr@It (min.) | 24,4 V |
| Rodzaj opakowania | DO-214AC |
|---|---|
| Odwrotne napięcie odsunięcia Vrwm | 22V |
| Napięcie przebicia Vbr@It (min.) | 24,4 V |
| Napięcie przebicia Vbr@It (maks.) | 26.9V |
| Przetestuj aktualny | 1mA |
| Rodzaj opakowania | SOD-123 |
|---|---|
| VRWM z odwrotnym wyłączeniem napięcia | 11.0 |
| Włókno awaryjne VBR ((V) @IT MIN | 12.20 |
| Władowanie awaryjne VBR ((V) @IT MAX | 13.50 |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Zwrotne napięcie wyłączające | 18V |
|---|---|
| RozbiciePrzesyłka | 20.11 |
| Napięcie awarii @ It max | 22.01 |
| Prąd testowy | 50MA |
| Maksymalne napięcie zaciskania @Ipp | 30.9V |
| Vrwm | 5,0 V |
|---|---|
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| TO | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10,0 V |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (min.) | 11,10 V |
| 5KP10A Vbr@It (maks.) | 12,30 V |
| 5KP10A To | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6,5 V |
| Vbr@It (min.) | 7,22 V |
| Vbr@It (maks.) | 7,98 V |
| Napięcie zaciskowe | 10V |
|---|---|
| Pakiet | DFN1006 |
| Pojemność skrzyżowania | 15 pF |
| Zgodne z wymogami Rohs | - Tak, proszę. |
| Ilość na rolkę | 10 000 szt |