| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ90CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| Vbr@It (maks.) | 111V |
| Nazwa SMBJ5.0A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ pakietu SMBJ5.0A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ5.0A Vrwm | 5V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (min.) | 6,4 V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (maks.) | 7,0 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64.4V |
| Vbr@It (maks.) | 71.2V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 22.0V |
| Vbr@It (min.) | 24,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 26.9V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 78.0V |
| Vbr@It (min.) | 86.7V |
| Vbr@It (maks.) | 95.8V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 51,0 V |
| Vbr@It (min.) | 56.7V |
| Vbr@It (maks.) | 62,7 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 20V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.67V |
| Vbr@It (maks.) | 7.37V |