| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (min.) | 447,0 V |
| Vbr@It (maks.) | 494,0 V |
| Nazwa SMDJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ36A | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36 V |
| Vbr@It (min.) | 40V |
| Vbr@It (maks.) | 44.2V |
| Nazwa SMAJ24CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (min.) | 26.7V |
| Vbr@It (maks.) | 29,50 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ40A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 49,1 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-218AB |
| VR | 20V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 64V |
| Vbr@It (min.) | 71,1 V |
| Vbr@It (maks.) | 78,6 V |
| Nazwa SMCJ100A | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100 V |
| Vbr@It (min.) | 111V |
| Vbr@It (maks.) | 123V |
| Nazwa SMAJ12CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12,0 V |
| Vbr@It (min.) | 13,3 V |
| SMAJ12CA Vbr@It (maks.) | 14,7 V |
| Nazwa SMAJ33CA | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33,0 V |
| Vbr@It (min.) | 36,70 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12,0 V |
| Vbr@It (min.) | 13,30 V |
| Vbr@It (maks.) | 14.70V |