| Kluczowe słowa | Komponenty automatycznej oceny |
|---|---|
| Ślad stopy | DO-218AB |
| Funkcja | Płytka zabezpieczająca |
| Wzorzec | Komponent pasywny |
| VR | 30V |
| Nazwa SMAJ70CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ70CA | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70,0 V |
| SMAJ70CA Vbr@It (min.) | 77,80 V |
| SMAJ70CA Vbr@It (maks.) | 86,00 V |
| Nazwa SMAJ28CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ28CA | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28,0 V |
| SMAJ28CA Vbr@It (min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (maks.) | 34,40 V |
| Nazwa SMAJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ36A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (maks.) | 44.20V |
| Nazwa SMAJ64A | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (min.) | 71,10 V |
| Vbr@It (maks.) | 78,60 V |
| Nazwa SMAJ22A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ22A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (min.) | 24,4 V |
| SMAJ22A Vbr@It (maks.) | 26.9V |
| Nazwa SMDJ40CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMDJ40CA | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (min.) | 44,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 49,1 V |
| Nazwa SMAJ30A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ30A | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30,0 V |
| SMAJ30A Vbr@It (min.) | 33,30 V |
| SMAJ30A Vbr@It (maks.) | 36,80 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 6,5 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,22 V |
| Nazwa SMBJ16A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ16A | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| SMBJ16A Vbr@It (min.) | 17,8 V |
| SMBJ16A Vbr@It (maks.) | 19,7 V |