| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Kluczowe słowa | Diody TVS |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 440V |
| Vbr@It (min.) | 492 V |
| Vbr@It (maks.) | 543 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Cechy | Urządzenie zabezpieczające |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (min.) | 93,8 V |
| Kluczowe słowa | DIODY |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 33,0 V |
| Vbr@It (min.) | 36,70 V |
| Vbr@It (maks.) | 40,60 V |
| Kluczowe słowa | Ochrona diod |
|---|---|
| Wielkość | R6/P600 |
| Rodzaj montażu | THT |
| Vrwm | 78V |
| Vbr@It (min.) | 87,1 V |
| Kluczowe słowa | Diody TVS |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (min.) | 15,60 V |
| Vbr@It (maks.) | 17.20V |
| TO | 10mA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.70V |
| Vbr@It (maks.) | 18.50V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (maks.) | 26,90 V |
| 5KP22CA To | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Pozycja | Diody dla motoryzacji |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-218AB |
| VR | 28V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |