| Rodzaj opakowania | SOD-123 |
|---|---|
| SMF51A Odwrotne napięcie odsunięcia VRWM | 51,0 |
| Wymagania w zakresie bezpieczeństwa | 56.70 |
| SMF51A Napięcie przebicia VBR(V) @IT MAX | 62,70 |
| SMF51A Prąd testowyIT (mA) | 1 |
| Przewrotny napięcie wyłączające | 78.0V |
|---|---|
| Napięcie przebicia @It (min.) | 86,70 V |
| Włókno awaryjne @It (maks.) | 95.80V |
| Prąd testowy | 1mA |
| Maksymalne napięcie zaciskania @Ipp | 126.0V |
| Rodzaj opakowania | SOD-123 |
|---|---|
| SMF22CA Odwrotne napięcie odsunięcia VRWM | 22.0 |
| SMF22CA Napięcie przebicia VBR(V) @IT MIN | 24.40 |
| Wymagania w zakresie bezpieczeństwa | 26.900 |
| SMF22CA Prąd testowyIT (mA) | 1 |
| Typ opakowania SMF5.0A | SOD-123 |
|---|---|
| SMF5.0A VRWM zwrotnego wyłączenia na napięcie stand-off | 5.0 |
| SMF5.0A Napięcie przebicia VBR(V) @IT MIN | 6.40 |
| Wymagania w zakresie bezpieczeństwa | 7.00 |
| SMF5.0A TestCurrentIT (mA) | 10 |
| Typ opakowania SMF78CA | SOD-123 |
|---|---|
| SMF78CA Odwrotne napięcie odsunięcia VRWM | 78,0 |
| SMF78CA Napięcie przebicia VBR(V) @IT MIN | 86,70 |
| SMF78CA Napięcie awaryjne VBR(V) @IT MAX | 95.80 |
| SMF78CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
|---|---|
| VR | 33V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Vbr@It (min.) | 36,7 V |
| Pakiet SM8S36AG | DO-218AB |
|---|---|
| SM8S36AG wersja | 36 V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (min.) | 40,0 V |
| Nazwa produktu | Tablice ESD |
|---|---|
| Pakiet produktów | SOD-323 |
| Vrwm (maks.) | 3,3 V |
| Vbr (min.) | 4,0 V |
| Ir (maks.) | 0,1μA |
| Nazwa | Tablice ESD |
|---|---|
| Pakiet | SOT23-3L |
| Vrwm (maks.) | 7V/12V |
| Vbr (min.) | 7.5V/13.3V |
| Ir (maks.) | 1μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 30V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |