| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | 5*5*4,2 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 350 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 700 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 800 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | 5*5*4,2 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 800V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1200 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1400 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ5,5*6 mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 230V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 600 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 700 V |
| Nazwa produktu | Rura wyładowcza gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 350 V ± 20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 800 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 900 V |
| Inna nazwa | Ogranicznik gazu |
|---|---|
| Wielkość | φ8*6mm |
| Władowanie prądu stałego @100V/μs | 800V±20% |
| Maksymalne napięcie impulsowe @100V/μs | 1200 V |
| Max. Maks. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs Napięcie impulsowe przeskoku @ | 1400 V |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |