| Nazwa SMAJ36A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ36A | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (maks.) | 44.20V |
| Nazwa SMAJ11A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ11A | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11,0 V |
| SMAJ11A Vbr@It (min.) | 12,20 V |
| SMAJ11A Vbr@It (maks.) | 13,50 V |
| Nazwa SMAJ43A | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMAJ43A | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (min.) | 47,80 V |
| SMAJ43A Vbr@It (maks.) | 52,80 V |
| nazwisko | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ160CA | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 160v |
| Vbr@It (min.) | 178 V |
| Vbr@It (maks.) | 197 V |
| Słowo klucz | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ13CA | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 13V |
| Vbr@It (min.) | 14,4 V |
| Vbr@It (maks.) | 15.9V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 70V |
| Vbr@It (min.) | 77,8 V |
| Vbr@It (maks.) | 86V |
| Pozycja | Diody TVS |
|---|---|
| Ślad stopy | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 200V |
| Vbr@It (min.) | 224 V |
| Vbr@It (maks.) | 247V |
| Nazwa SMCJ5.0CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ5.0CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5,0 V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Typ diod TVS | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| Nazwa SMDJ170CA | Diody TVS |
| Diody TVS Vrwm | 170 V |
| Vbr@It (min.) | 189V |
| Vbr@It (maks.) | 209V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ołów promieniowy |
| ODKURZACZ | 54V |
| VDC | 76V |
| Vbr@It (min.) | 85V |