| Nazwa SMBJ6.5CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ6.5CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6,5 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| SMBJ6.5CA Vbr@It (maks.) | 7,22 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (min.) | 64,40 V |
| Vbr@It (maks.) | 71.20V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ołów promieniowy |
| ODKURZACZ | 30V |
| VDC | 42V |
| Vbr@It (min.) | 47v |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 24v |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa SMBJ15CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMBJ15CA | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (min.) | 16.7V |
| SMBJ15CA Vbr@It (maks.) | 18,5 V |
| nazwisko | Diody tłumiące napięcie przejściowe |
|---|---|
| Zestaw | SMJC |
| Numer modelu | SMCJ78CA |
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| Nazwa SMCJ90CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ90CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| SMCJ90CA Vbr@It (maks.) | 111V |
| Inna nazwa | Diody pasywne |
|---|---|
| Ślad stopy | R6/P600 |
| Vrwm | 45V |
| Vbr@It (min.) | 50,3 V |
| TO | 5mA |
| Opis | Diody TVS |
|---|---|
| Kształt | R6/P600 |
| Materiał | krzem |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (min.) | 33.3V |
| Vbr@It (maks.) | 36,8 V |