| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ołów promieniowy |
| ODKURZACZ | 54V |
| VDC | 76V |
| Vbr@It (min.) | 85V |
| Typ diod TVS | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| Nazwa SMDJ170CA | Diody TVS |
| Diody TVS Vrwm | 170 V |
| Vbr@It (min.) | 189V |
| Vbr@It (maks.) | 209V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 24v |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 22V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| wielkość paczki | DO-218AB |
| VR | 20V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12,0 V |
| Vbr@It (min.) | 13,30 V |
| Vbr@It (maks.) | 14.70V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 30,0 V |
| Vbr@It (min.) | 33,51 V |
| TO | 50MA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 250V |
| Vbr@It (min.) | 279V |
| Vbr@It (maks.) | 309V |
| 8.0SMDJ22CA Kluczowe słowa | Diody TVS |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (maks.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA To | 1mA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 28V |
| Vbr@It (min.) | 31,1 V |
| Vbr@It (maks.) | 34,4 V |