| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |
| Nazwa SMCJ90CA | Diody TVS |
|---|---|
| Typ opakowania SMCJ90CA | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (min.) | 100 V |
| SMCJ90CA Vbr@It (maks.) | 111V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | Ołów promieniowy |
| ODKURZACZ | 40V |
| VDC | 58V |
| Vbr@It (min.) | 64V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (min.) | 93,8 V |
| TO | 50MA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 18V |
| Vbr@It (min.) | 20,00 V |
| Vbr@It (maks.) | 22,10 V |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (min.) | 16.70V |
| Vbr@It (maks.) | 18.50V |
| Kluczowe słowa | Diody TVS |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (min.) | 15,60 V |
| Vbr@It (maks.) | 17.20V |
| TO | 10mA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 30V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-218AB |
| VR | 18V |
| Ir @ Vr @ 25 ℃ | 5μA |
| Ir @ Vr @ 175 ℃ | 150μA |
| Nazwa produktu | Diody TVS |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5,0 V |
| Vbr@It (min.) | 6.40V |
| Vbr@It (maks.) | 7,00 V |